Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Już pierwsze zajęcia odbywają się całkowicie w języku docelowym. Korzystamy z metody komunikacyjnej co przygotowuje uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Kursy dla młodzieży mają atrakcyjną formułę, przez co zajęcia językowe są nie tylko pasjonujące ale również potrafią zachęcić nastolatków do nauki i kontaktu z językiem obcym. Dzięki mniejszej ilości osób w grupach, które liczą maksymalnie 7 osób nauka języka staje się efektywniejsza, a uczestnicy zajęć mają możliwość sprawniejszej komunikacji w języku obcym.
 
 
Kursy dla młodzieży organizowane w naszej szkole mogą również przyjąć formę intensywnego przygotowania do egzaminu maturalnego z języka obcego.

 

 

 

 

Miesięczny koszt zajęć to 180 PLN.

Oferta rabatów i gratisów dla młodzieżyRodzice zapisujący dwoje dzieci na nasze kursy kupują tylko jeden podręcznik - drugi otrzymują gratis.

 

Nasi uczniowie mogą korzystać z 15% rabatu przy zakupie podręczników za pośrednictwem Szkoły.

 

Klienci, którzy opłacą jednorazowo roczny kurs dostają komplet podręczników gratis.

 

Przyjęliśmy przyjazną Klientowi formułę rozliczania się miesięcznie, co nie stanowi jednorazowego obciążenia.

 

 

Z radością informujemy, że w naszej szkole została uruchomiona biblioteka! Od teraz mogą Państwo wypożyczać książki w języku angielskim, zarówno w wersjach uproszczonych (poziomy starter, elementary, pre-intermediate, intermediate), jak i w wersji oryginalnej. Mają Państwo wybór dzieł klasyki literatury, współczesnej prozy, fantastyki, biografii i hitów filmowych. Jeśli nie dysponują Państwo czasem na lekturę książek to w ofercie biblioteki są również archiwalne numery czasopism.

Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Wałbrzych - KONWERSA
tel. +48 74 843 2004, e-mail: biuro@konwersa.pl