Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Już pierwsze zajęcia odbywają się całkowicie w języku docelowym. Korzystamy z metody komunikacyjnej co przygotowuje uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Kursy dla młodzieży mają atrakcyjną formułę, przez co zajęcia językowe są nie tylko pasjonujące ale również potrafią zachęcić nastolatków do nauki i kontaktu z językiem obcym. Dzięki mniejszej ilości osób w grupach, które liczą maksymalnie 7 osób nauka języka staje się efektywniejsza, a uczestnicy zajęć mają możliwość sprawniejszej komunikacji w języku obcym.
 
 
Kursy dla młodzieży organizowane w naszej szkole mogą również przyjąć formę intensywnego przygotowania do egzaminu maturalnego z języka obcego.

 

 

 

 

Miesięczny koszt zajęć to 180 PLN.

Oferta rabatów i gratisów dla młodzieży


Rodzice zapisujący dwoje dzieci na nasze kursy grupowe otrzymują miesiąc nakui dla jednego dziecka za darmo.

 

Nasi uczniowie mogą korzystać z 15% rabatu przy zakupie podręczników za pośrednictwem Szkoły.

 

Klienci, którzy opłacą jednorazowo roczny kurs otrzymują miesiąc nakui dla jednego dziecka za darmo.

 

Przyjęliśmy przyjazną Klientowi formułę rozliczania się miesięcznie, co nie stanowi jednorazowego obciążenia.

 


Z radością informujemy, że w naszej szkole została uruchomiona biblioteka! Od teraz mogą Państwo wypożyczać książki w języku angielskim, zarówno w wersjach uproszczonych (poziomy starter, elementary, pre-intermediate, intermediate), jak i w wersji oryginalnej. Mają Państwo wybór dzieł klasyki literatury, współczesnej prozy, fantastyki, biografii i hitów filmowych. Jeśli nie dysponują Państwo czasem na lekturę książek to w ofercie biblioteki są również archiwalne numery czasopism.

Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Wałbrzych - KONWERSA
tel. +48 74 843 2004, e-mail: biuro@konwersa.pl