Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Już pierwsze zajęcia odbywają się całkowicie w języku docelowym. Korzystamy z metody komunikacyjnej co przygotowuje uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Osoby dorosłe z pewnością docenią program dopasowany do ich potrzeb i zainteresowań. Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. Grupy liczą maksymalnie siedem osób. 

 

Oferta kursu indywidualnego pozwala uczestnikom wybierać długość oraz częstotliwość zajęć dzięki czemu z łatwością pogodzą zajęcia językowe z intensywnym trybem życia oraz domowym budżetem. 


 

Miesięczny koszt zajęć grupowych to 220 PLN.

 

Koszt zajęć indywidualnych to 67 PLN / 60 minut. 

Oferta rabatów i gratisów dla dorosłych


Nasi uczniowie mogą korzystać z 15% rabatu przy zakupie podręczników za pośrednictwem Szkoły.

 

Przyjęliśmy przyjazną Klientowi formułę rozliczania się miesięcznie, co nie stanowi jednorazowego obciążenia.


W naszej szkolnej bibliotece mogą Państwo wypożyczyć książki w języku angielskim, zarówno w wersjach uproszczonych (poziomy starter, elementary, pre-intermediate, intermediate), jak i w wersji oryginalnej. Mają Państwo wybór dzieł klasyki literatury, współczesnej prozy, fantastyki, biografii i hitów filmowych.

 Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Wałbrzych - KONWERSA
tel. +48 74 843 2004, e-mail: biuro@konwersa.pl